| Buburuza28 a întrebat:

Buna as avea si eu o intrebare si sper sa ma puteti ajuta. Am 21 de ani si mi-as dori foarte mult sa scap de burta. Sunt mai pofticios de felul meu si chiar daca mananc putin sau daca mananc orice se pune pe mine si am renunțat si la pâine. Fac sport insa burta tot nu scade, daca ati putea sa ma ajutati sa imi spune-ți ce sa fac ce exercitii sa fac si ce regim alimentar imi sugerați? Va multumesc mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KALASHER a răspuns:

Salut am 13 ani, Dacă vrei pătrățele sau ceva de genul, ele apar când procentul tău de grăsime din corp, este sub 10%! Cum faci asta? Simplu...Bei aproximativ
1, 5l apă pe zi (MINIM), multe proteine înainte și după antrenament! ar trebui să faci un HIIT de două ori pe săptămână(Caută pe net) 2 zile de odihnă, 2 zile HIIT, restul de 3 zile faci altfel de exerciții! pentru a scădea procentul de grăsime în corp, trebuie să faci cardio (HIIT este o soluție foarte bună)deci baftă! Uite un site foarte bun, citește articolele mai vechi, sunt foarte folositoare: http://hunkbody.ro/

P.S:Dacă te abonezi la news letter primești o carte în format pdf intitulată "piept ca o armură" (te ajută cu pieptul dacă te-ai prins :))) ) :D
Uite un pont:Când mănânci ceva, se depune pe tine și este o energie de rezervă, ceva de genul... când faci cardio, simți că nu mai poți...atunci începe să Ia din acea energie "suplimentară, Baftă
Fundă? ^_^