| Gal_Flavia_1997 a întrebat:

As vrea sa ma ingras, ceva medicamente imi puteti recomanda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De ce să te îngrași? O fata e super dacă e suplă. Oricum dacă anul de la ID ți cel real, ești încă tânără și nu ar trebui să-ți pui problema de îngrășat. Bucură-te că ești suplă, că după ce treci de 30 ani, o să ai un copil-doi o să-ți dorești să fi slabă ca la 20 de ani happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija ce îți dorești, draga Flavia! Dacă ei gena sa fii mai slaba, e foarte bine. Nu știi câte femei își doresc sa arate ca tine!

Eu pana la 24-25 de ani, eram foarte slaba și eram complexata de cum arătăm. Iar de la 25, am început sa asimilez și aerul, și îmi doresc nespus sa slăbesc dar nu mai reușesc.

| DeyCj a răspuns (pentru anonim_4396):

Așa-s și eu. Oricâtă mișcare fac( și fac mai ales vara pe săptămână cam 300Km cu bicicleta), și degeaba că nu se mai pune pe mușchi că se pune pe burtă(rezultatul efortului) laughing.