| EduGab a întrebat:

As vrea sa ma îngraș insa nu reușesc. M.am gândit la niste suplimente, insa fara sala deoarece timpul nu îmi permite. Ce îmi puteți recomanda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Incearca Vitamax sau Supradyn sau Alive! ..sau orice supliment recomandat de farmacist de Vitamine si minerale. NU te ingrasa dar iti dau pofta de mancare multa si astfel vei manca si vei lua in greutate.Zi faina.

| EduGab explică (pentru AvalohAlyn):

Supradyn iau. Insa vreau si niste suplimente pe lângă. auzisem de niste suplimente care te ajuta sa iei in greutate si fara sala.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai grija si cu suplimentele astea ca stiu un baiat care a luat din acelasi motiv ca si tine si dupa s-a ingrasat in ultimul hal de s-a incris pe la 3 sporturi ca sa slabeasca.

| DovleacTurbat a răspuns:

Sa inveti sa mananci. De ce nu reusesti?