| Ionii1233 a întrebat:

as vrea sa merg la schii saptamana viitoare dar am o problema! Eu tin acum ceva regim pentru a ma ingrasa pentru ca sunt foarte slaba(53 kilograme, inaltimea 1, 62 si varsta 17 ani) și daca merg si schiez unde la vreo 3-4 ore exista posibilitatea să scad in kilograme!? gen grasimea acumulata sa dispara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Mie nu imi pari foarte slaba sincer...

| Ionii1233 explică (pentru sofisis):

Pe cei care i am intrebat au spus ca sunt bine cum sunt, sa nu ma mai ingras ca sunt foarte bine

| anamariarot a răspuns:

Cateva sute de grame in cel mai rau caz, dar nu esti foarte slaba. Esti ok, asa ca nu te ingrijora