| Nyctofil a întrebat:

Salut intreg universul TPU.RO m-a puteti ajuta cu ceva
vreau sa cresc in inaltime adica nu stiu nu am m-ai crescut de 6 luni de zile doar 1 centimetru am aproape 16 ani fac parkour odata pe saptamana e adevarat doar sarituri partinti mei tatal meu are 1.83 iar mama 1.57 inaltime iar fratele meu are 1.79 inaltime eu am abia 1.70 colegii mei de clasa sunt aproape toti m-ai inalti decat mine as vrea sa fiu cat tata de inalt nu stiti metode eficiente prin care sa cresc m-ai repede in inaltime si daca se m-ai poate sa cresc de la 16 ani crying? va rog ajutati-ma d-au funda desi am 1.70 inaltime inca m-i se m-ai spune piticu clasei pleaseee ajutati-maaa d-au funda sad

Răspuns Câştigător
| Cristi_Hordila_1991 a răspuns:

Joaca basket

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adevărat este să faci înot, el te înalță, nu săriturile!
Pa, pa.

| Nyctofil explică (pentru Legiuitoarea):

Am 1.78 laughing deja in 2 luni laughing am cautat si am gasit multumesc oricum laughing

| Goguletzu a răspuns:

Nu mai chiuli de la romana