| anonim_4396 a întrebat:

As vrea un raspuns din partea fetelor. Fetelor voua va plac baietii sai spunem putin "dolofani". Sunt in cauza ca nu prea se uita fetele la mine cu toate ca am 1.80m si in jur de 80 kg si nu prea gasesc "explicatia" motivului. Va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sheridanx a răspuns:

Depinde, cum a zis si elenna, si ce fel de fata iti doresti tu.
Eu personal nu prea dau importanta greutatii unui baiat. Fostul meu prieten era un pic mai "dolofan" dar nu a contat. L-am preferat pe el, nu pe tipii cu pachetele si cu figuri pana la cer si inapoi.Deci.personalitatea conteaza mult mai mult.
In plus, sa stii ca stilul tau personal (hainele, tunsoarea) conteaza mult (pentru. mine cel putin). Daca tu consideri ca esti mai "dolofan" ( eu nu prea imi dau seama dupa inaltimea si greutate ta), axeaza-te pe alte lucruri.
Si.nu uita ca de obicei, asa cum te percepi tu, te vor percepe si ceilalti. Straduieste-te sa te consideri atragator si cum mai vrei tu sa fii si o sa vezi ca si fetele o sa te vada la fel...
:*

3 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Sotul meu e grasut si, sincer imi place f mult cum arata.Se imbraca, se barbiereste si tunde in asa fel incat sa arate bine in ansamblu si sa fie un tot unitar

| melyyy a răspuns:

Sa stii ca nu intotdeauna conteaza aspectul fizic, eu de exemplu ma uit prima data la fata baiatului respectiv si apoi la corpwinking
depinde si ce fel de fata vrei sa abordezi, fiecare cu pretentiile ei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"explicatia" nu este neaparat dupa cum arati. daca te mai gandesti trebuie sa fie si cat de mult te potrivesti cu o anumita fata si cat de bine si in largul ei o faci sa se simta... nu forteaza nota...keep lookingwinking there is for everyone someone