| joghu22 a întrebat:

Buna!
Astazi cand am vrut sa iau ceva din masina, m-am dat cu capul (in zona frunții) de usa in partea aceea unde este garnitura. Nu m-am lovit tare, însă dupa cateva minute a inceput sa ma doară, o durere suportabila dar totusi jenanta. Am luat un paracetamol si s-a calmat durerea. Dar intrebarea mea este, se poate produce ceva mai grav pe viitor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

N-ai nimic. Unii sparg betonul cu capul cand cad si tu iti faci probleme doar de atat?