| anonim56047 a întrebat:

Azi cand eram in autobuz am pus cotul din greseala pe acel puf (unele autobuze au puf pe pereti) si am simtit ceva ca m-a intepat. M-a usturat putin. Am vazut peste 1 min ca am 2 bube pe cot, a curs putin sange. O buba era mai mare, una aproape nici nu se vedea. Acum nu prea se mai vede nimic. Dar, uneori simt ca ma doare antebratul, sau de la cot in jos, ma doare muschiul. E CEVA GRAV? DAU ORICE VRETI! AJUTATI-MA DOAR SĂ MA CALMEZ. ROG SERIOZITATE.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Simonasimona1992 a răspuns:

Nu cred ca ai nimic grav.
incearca sa te calmezi si nu te mai gandi la asta. pentru ca cu cat te gandesti mai mult, cu atata ai impresia ca ai ceva laughing
Stai linistit/a.
Daca si maine vei simti ceva in nerregula, mergi la doctor.
dar nu cred ca ai nimic. poate o usoara alergie la ce era acolo, iritatie

| anonim56047 explică (pentru Simonasimona1992):

Mersi, oricum doar sa vad parerea voastra