| Dvdgdhhdhhdjfhfh a întrebat:

Buna azi mi am rupt alunita de culoare maro langa ureche si am amețit putin există risc de cancer sau de moarte răspundeți urgent va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

Nu laughing daca zona se inroseste, nu se vindeca ok, te va durea si nu trece in cateva zile, mergi la un dermatolog

Răspuns utilizator avertizat
| Cmi_Mihai_1995 a răspuns:

Nu, insa cel bine sa nu mai rupi, zgarii, semne din nastere, oricum ar fi. Cel mai bine e sa mergi la un medica daca vrei sa scapi de semne(indiferent de care sunt)