| strem a întrebat:

baietelului meu i-a iesit un chist sprancenal pe la 4 luni,dar a cazut zilele astea, si i-a cam disparut chistul! e ok? sau nu? am citit pe net ca se sparge sacul si se poate infecta! va rog care ati trecut prin asta spuneti-mi! multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cel mai sigur e sa-l duci cat mai repede la un medic. Nu stiu ce varsta are baietelul tau, dar, ori il duci la pediatru, ori la un dermatolog, pentru ca aici s-ar putea sa afli doar sfaturi babesti.

| strem explică (pentru ardnaxur1961):

Are un an si 5 luni, am fost la spital cu el, si spre uimirea mea, de la cazatura chisul s-a spart si totul e ok! Multumesc lui Dumnezeu

1 răspuns: