| belle2009 a întrebat:

Bună!
Cam cât costă să vină cineva de la un spital să-i ia analizele bunicii mele acasă, ea având trimitere de la medicul de familie?
Merci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Preturile variaza in functie de clinica. Cei de la spitalul de stat nu vin acasa, ci numai cei de la privat. Intri pe site-ul clinicii respective si vezi acolo preturile.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suni si intrebi sau mergi la clinici cum sunt hipocrat, Veridia si intrebi acolo la biroul de informatii fetele acelea la receptie te vor ajuta cu un raspuns, esti din Bucuresti?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La o clinică privată.