| AdyTM a întrebat:

Cam cat credeti ca voi slabi intr-o luna daca fac in fiecare seara 30 de ture de teren ( imi ia o ora si 2-3 minute ). nu sunt foarte gras, doar ca am pus putina burta... Mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WhiteFoxxy a răspuns:

Daca ai o viata activa, iti va fi destul de greu sa slabesti, plus ca trebuie sa-ti controlezi si alimentatia, dar intr-o luna poti slabi 8-10kg daca te tii de program

| AdyTM explică (pentru WhiteFoxxy):

Mananc doar fructe si legume, nimic altceva... vreau sa tin asta timp de 1 luna sa vad cat slabesc!