| JuliettaMary18 a întrebat:

Bună, ce diete de slăbit îmi recomandați?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Apa & legume la greu. Mancare vegetariana

| RAY a răspuns:

Dami varsta ta, inaltimea ta, kg avute? sa iti fac imc

| JuliettaMary18 explică (pentru RAY):

Am 19 și înălțimea 1.60 acum 65 de kg

| RAY a răspuns (pentru JuliettaMary18):

Ai 5 kg per plus, ai nevoie de o dieta de 1500 de calori, pornim astfel
dimineata proteine oua fierte, carne
dupa masa o mancare calda
seara un fruct, un iaurt
cantarirea va fi zilnic dimineata
scrii jos tot ce manci intr-un carnetel
obligatroriu zilnic https://www.youtube.com/results?search_query=Tabata+Session
evitam dulciurile, pizza, patiserie, painea 2, 3 feli, fara sucuri cu zahar, nu bem calori, bem apa plata
trebuie inteles ceva noi vom duce rata metabolica in jos apoi sa nu te plangi ca te ingrasi, asta va fi pe viata, dupa cele 5 kg vedem de mentinere ok

| SilentRain a răspuns:

Sport și mâncare sănătoasă

| Sofer a răspuns:

Faci cat mai mult sex ca slabesti laughing

| Plato a răspuns:

Incearca un stil de viață, nu o dietă.

| LupusDei1993 a răspuns:

Stil de viata sanatos: atat la ce mananci cat si cata miscare depui.