| AnaMar10 a întrebat:

Buna! Ce pot face dacă m-am reapucat de fumat și am fumat prea repede 2 țigări una după alta si am tras în piept iar acum îmi e rau?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nimic, iti trece in jumatate de ora, o ora. Nu fuma asa de mult oricum, ai rabdare cateva zile sa te obisnuiesti.

| Legion7X a răspuns:

Proabil îți va trece de la sine, bea un ceai cu lămâie.
Renunță definitiv. trebuie să miroși frumos, Avantajele 0.

| Anonim2002222 a răspuns:

Bea apa si respira fumatul țigărilor una dupa cealalta nu fac bine orgasnismului mai ales ca tu te-ai reapucat

| Sorinn288 a răspuns:

Este normal sa fie asa..nu esti obisnuita inca cu fumul si dureaza un pic pana ti se obisnuieste din nou organismul.