| NuDauNiciunNume a întrebat:

Buna! Ce ton la conserva are mai multe proteine si mai putine grasimi? Cel in ulei sau cel in suc propriu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel in suc propriu e cel mai bun.
Daca ti se pare prea sec poti adauga un pic de ulei.

1 răspuns:
| christall a răspuns:

Mai putine grasimi este cel in suc propriu, ca e fara ulei.