| lc13cm3 a întrebat:

Ce trebuie sa-mi fac la dinti ca sa-mi pun aparat dentar? Cat de mult trebuie sa-i stric? Dau funda si vot.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ღMikyღ a răspuns:

Trebuie sa ai dintii strambi, sau iesiti pe dinafara, sau mai incerul gurii prea mult. Sper ca te-am ajutat! :*

| lc13cm3 explică (pentru ღMikyღ):

Si cum ii fac asa? Sunt dispusa sa fac orice ca sa-mi pun aparat dentar.

4 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Trebuie sa iti cada toti dintii de lapte mai intai.

| lc13cm3 explică (pentru ChrissD):

De ce?!

| ღMikyღ a răspuns (pentru ChrissD):

Ba nu neapărat