| Casper94 a întrebat:

Cei ce ati avut aparat dentar, s-a meritat? Este adevarat ca daca ai polipi/deviatie de sept trebuie intai sa te operezi sa scapi de aceasta/aceste probleme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ghady12 a răspuns:

O prietenă s-a operat de polipi si după 2 3 luni iau venit înapoi sau refăcut