| kissuletzz a întrebat:

Hey,este adevarat ca daca ai polipi nazali nu poti ourta aparat dentar pana te operezi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Dlkee a răspuns:

Nu cred. Ce treaba are una cu alta?thinking

| kissuletzz explică (pentru Dlkee):

Asa am citit pe net si ma gandeam daca e pe bune, dar oricum mersi

| Dlkee a răspuns (pentru kissuletzz):

Nu e adevarat. Si daca vrei sa-ti faci operatie de polipi, mai bine las-o balta.
Cunosc foarte multe perosane care au facut-o si degeaba, oh go on, nu e nimic schimbat, tot pe gura respira.