| Dianaionescu86 a întrebat:

Buna, cine ma poate ajuta cu un sfat as vrea sa scad în inaltime, va rog sa ma ajutati cu un sfat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Toti vor sa creasca, numai tu vrei sa scazi...lol. O sa scazi de pe la 60, cand se reduce masa osoasa si musculata, cand cartilajele nu vor mai avea apa, problema e ca si ceilalti mai scuzni ca tine vor pati la fell happy E un mare atu sa fii inalt, ideea e sa fii si proportionala. Inalta si slaba adica. Barbatii adora asta. Si, in plus, poti sa te faci politista pentru ca avand picioare lungi treci usor proba sportiva la capra, unde fetele cu picioare scurte nu reusesc sa o sara. Poti cocheta cu modeling-ul si fotografia, toate femeile vor sa fie inalte, numa tu nu constientizezi avantajele si beneficiile a ceea ce-ai primit. Daca te imbraci si bine, si -ti arati feminitatea, o sa fii considerata frumoasa si la batranete.

| Dana2103 a răspuns:

Nu ai cum

Răspuns utilizator avertizat
| SoHappy a răspuns:

Nu ai cum, dar chiar nu e deloc un defect, din contra. Câți ani ai?