| VladoiuDany a întrebat:

Cum sa SCAD in inaltime? Daca cunoasteti metode bine, daca nu, nu-mi mai spuneti ca nu se poate!winking

11 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Imposibil nu ai cum poate sa te duci la recarosare te micesc aia, nu ai cum sa scazi inaltimea, totusi am observat ca un om in tinerete la o inaltime sa zicem de 1. 90 poate sa scada cm bunii... acum poate doar la batranete o sa scazi dar asa nu cred ca ai cum

| CrissuCristina a răspuns:

Pai odată ce ai crescut nu mai poți scădea, dar încearcă sa nu iesi prea mult in evidenta. big grin

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu se poate. Degeaba vrei. Poti doar sa faci ca impresia sa nu fie atat de abrupta. Adica sa nu umblii cu oameni maruntei, ca sa se vada diferenta, sa nu porti incaltaminte care sa te mai ridice.
Si ar trebui sa mergi la medic pentru ca sunt anumite boli care dau gigantism, si astfel sa nu mai cresti!

Răspuns utilizator avertizat
| Lalalalalalalala a răspuns:

Poti doar sa te imbraci in haine care te fac sa pari mai mica... poti sa citesti in reviste despre asta...

| Humanist a răspuns:

Este prima data cand aud asta. Altii ce n-ar da sa fie mai inalti si sufera de numitul "Napoleon complex ", incercand sa compenseze statura lor mica, prin altceva.
Nu ai cum, decat sa cresti daca te-ar interesa.

| NexussZ a răspuns:

De ce vrei sa scazi in inaltime? rolling on the floor Eu chiar ma simt bine ca sunt inalt, adica eu am 1. 90. is curios tu cati ani ai, ce inaltime ai si de ce vrei sa scapi de ea.hee hee Care acest lucru ma face sincer sa rad.

| wictoriaify a răspuns:

Sa stii am am 14 ani si am 1, 55 si nu stiu cum sa cresc.sad dar tu trebuiea sa fiii mindra de asta.happy