| darynutzascumpygirl a întrebat:

Credeti a sheckurile alea de la herbalife sunt bune? Adica eu imi iau dar sunt bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nicoleta24 a răspuns:

Am o prietena care a folosit. Iti spun ca dupa 3 luni in care nu ne-am vazut pur si simplu nu am mai recunoscut-o cat a slabit, am ramas socata! si ea a fost foarte multumita de rezultat

4 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Eu am consumat cam jumatate de an shacke-uri din astea fiindca imi placeau foarte mult la gust si se faceau cu lapte(eu sunt mare bautor de lapte). Nici nu am slabit nici nu m-am ingrasat.Tot ce am observat a fost ca dupa ce consumam shacke dala nu prea mai aveam pofta de mancare.

| greenmile00 a răspuns:

Nu-s bune deloc. Stiu cateva persoane care le tooooot incearca, dar chiar nu sunt bune, daca te apuci si cauti si tu cateva pareri pe net despre ele, o sa te convingi ce rezultate dezastruoase pot avea pentru tine. Dar fiecare cu optiunea lui, ca de, e mai comod sa stai cu in pat la calculator si sa bei o tona de tampenii ca sa slabesti. Ca miscarea acum nu mai e la moda laughing)

| XMyzue_1273 a răspuns:

Nu, fireste ca nu! Alea sunt niste porcarii, facute sa-ti arunci banii, mai bine fa o jumatate de ora pe bicicleta de apartament ca nu moriwinking

| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Pai sincer daca tu nu crezi ca sunt bune pentru tine de ce le-ai luat? lasa ca iau altii care vor sa fie mai sanatosi si sa arate mai bine. e ca si cum ai cere parerea despre dacia duster dar unii spun ca din cauza ca se numeste dacia e praf, iar strainii si e chiar adevarat o adora si o cumpara. app si mie imi place marca.DAR, pana nu ii faci un drive test nu ai de unde sa stii!