| rox_8767 a întrebat:

Credeti in ceea ce spun cei de la Herbalife? Ca ai nu stiu cate kg de grasime?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De crezut poti crede, nu te opreste nimeni si de ce sa-ti spulber eu iluziile, dar uite ca le spulber.nu merge chestia, iti garantez. daca vrei iti si trimit fotografii cu o prietena care avea vreo 100 de kg a luat herbalife, a slabit 50 kg si la cateva luni a ajuns din nou la 100 kg. o planta care are efect curativ are si contraindicatii, sa nu uiti asta niciodata!

| MihaelaMariaPopa a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu iti dai seama ca prietena ta a revenit la vechile si proastele obiceiuri alimentare de cand avea 100 kg? normal ca te ingrasi cand faci prostii, eu pot sa mananc toate produsele daca nu beau apa, nu fac sport si mananc ca scroafa normal ca ma ingras si e normal pentru toata lumea, 50 de kg le pui cand mananci ca nesi... fara suparare pentru prietena ta. o zi buna iti doresc

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, de ce sa nu crezi?

| crisS a răspuns:

Da, matusa mea este distrubuitor herbalife si medic de familie... ( deci stie despre ce vorbeste si stie cat e de sanatos) am incercat chiar pe pielea mea si intr-o saptamana mi-am redus grasimile din organism cu pana la 50% ( nu sunt grasa dra stilul meu alimentar este f. nesanatos aha ca acumulez multe grasimi ) si este un program foarte usor...

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Da este adv ce spun......altfel cei obezi cum ar cantarii atata?big grinnu exista om care sa aiba atata carne-muschi pe eltongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| comandaxango a răspuns:

Slabeste sanatos cu "XanGo Juice" - un suc natural obtinut prin prelucrarea intregului fruct de Mangostan. Supliment natural cu gust delicios, bogat in Xantoni, cu puternic efect antioxidant, antiinflamator , stimuleaza sistemul imunitar ,contine 99% suc natural si piure de fructe. Este fructul perfect pentru curele de slabire, ajuta la controlul greutatii corporale. Comenzi sau inscrieri la tel: 0723.017.700