| paduch3 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Herbalife? Sunt sau nu sunt bune? Astept pareri sincere in urma experientelor personale sau ale apropiatilor.
Merita sa incepi o cariera in cadrul companiei Herbalife?

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu exista garantia eficientei lor si nu se prea bucura de popularitate. aprea putine rezultate...

| grab a răspuns:

Inainte sa te apuci de mizeriile alea consulta un nutritionist impartial! Sunt sanse 80 % sa iti obtii greutatea dorita, dar apoi sunt sanse 20% sa scapi de "dependenta" de ele.

| andraaa18 a răspuns:

Si tatal meu a folosit o parte din an herbalife si intr-adevar au fost foarte folositoare!