| IceCreamDoll a întrebat:

Buna,
Cum pot sa cresc 5 cm intr-un an? Acum am 15 ani, sunt fata si mai dau niste aruncari la basket. Inainte practicam innotul. Pot sa mai cresc 5 cm? Parintii sunt destul de inalti: tata are 1.89 si mama 1.63. Astept raspunsuri si argumentari pentru cel mai bun funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Biu90 a răspuns:

Basketul te-ar ajuta foarte mult. Esti in mijlocul cresterii nu trebuie sa iti faci probleme. Incearca si sa stai agatata de bara mai mult timp. Bafta!

1 răspuns:
| Karma_5990 a răspuns:

Da, am facut si eu basket, si inot, dar cum aveam la 16 ani 1.76, acum peste cativa ani, tot atata am. Asa si nu am mai adunat 4 cm. sad