| anonim_4396 a întrebat:

Buna cum sa ma epilez sub brat, ca acum cateva zile m-am tuns cu foarfeca si cam aiurea + ca o inceput sa ma usture si pielea?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

Rade cu lama de ras

| andrey663 a răspuns:

Esti fata sau baiat.

| anonim_4396 explică (pentru andrey663):

Baiat

| andrey663 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca esti baiat vrei sa te epilezi sub brat? In fine, taiel cu foarfeca si lasa cate ceva, deoarece nu e normal ca un baiat sa se epileze

| anonim_4396 explică (pentru andrey663):

Pai vad ca multi zic ca e inestetic si miroase urat!

| DownTheStairs a răspuns:

Cu bigul e cel mai usor sau cu crema depilatoare, iar cu ceara su aparatul e cel mai dureros dar creste mai rarahappyFunda?