| ColorfulRainbow a întrebat:

Daca am terminat de facut niste exercitii de sport, pot sa mananc dupa un iaurt mic cu fructe - Nutriday?happy
Sau nu face bine...mai bine il las pe maine dimineata?hee hee
Mersibig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| L a răspuns:

Poti sa-l mananci, e sarac in grasimi si iti va face si bine happy

2 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Poate un juice natural de fructe este mai bun (daca ai strocator, fa-ti-l tu). Ai nevoie de lichide dupa ce faci sport, de zahar. Proteinele le mananaci dimineata.

| cretzufinish a răspuns:

Da poti...pentru ca are un continut redus in grasimi. In locul unei ciocolate sau o friptura grasa, mai bine iaurtzelul ala. Pofta buna! happy