| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Daca fac aceste exercitii cardio pot slabi? As vrea sa slabesc si sa ard grasimea de pe burta https://www.youtube.com/watch?v=vwXzXpmwFG4
Acestea sunt bune?
https://www.youtube.com/watch?v=4aUK4cm2hiQ

Si acesta pentru abdomen :X doresc sa am patratele

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Яiko a răspuns:

Iti recomand alergatul seara, o data la 2 zile sau 3 zile, alergi juma de ora, 40 minute, apoi o ora si mai mult, dupa cam 3 luni o sa poti alerga cam 12km, alergat usor, incet si ritmic. Daca alergi faci si patratele si muschi abdominali.
La alergat o sa fie grau la inceput, dupa 10 minute o sa crezi ca iti iasa plamanii pe gura, nu te forta prea tare.