| Monica888 a întrebat:

De 1-2 ani am o problema la degetele mari de la picioare. Mai exact unghie incarnata. As vrea sa va întreb dacă știți un doctor priceput prin București sau Alexandria care sa se ocupe cu asa ceva. Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toti, dar absolut toti chirurgii se pricep la unghii incarnate, pentru asta nu trebuei sa cauti un profesor doctor docent, ci un simplu chirurg, la cel mai apropiat spital de tine.

| Denila123 a răspuns:

Poti sa o tai cu unghiera, si eu am avut tot așa si mult alti le cresc unghiile un colțișor si
ajunge in carne.