| sakura_7121 a întrebat:

de 2 zile mi-au aparut niste cosuri pe frunte si sunt cam pe jumatate de frunte si intr-adevar poate e adevarat faza cu iubestii baietii. e cam adevarat.
sau la inceput cand mi-a venit menstruatia pentru prima oara a fost la fel. in ianuarie s-a intamplat asta. din ianuarie pana acum nu mia mai venit menstruatia.
cosurile sunt din cauza ca imi poate veni menstruatia sau cu acel fleac" iubesti baietii" - ceea ce e adevaratbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cosurile apar fiindca te-ai maturizat.si ti-a crescut nivelul de hormoni din corp!
felicitari...intri in adolescenta!

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Cu siguranta ca acele cosuri sunt din cauza ca iti poate veni menstruatia laughing

| whiterose_5684 a răspuns:

Nu e din cauza ca iubestihappy.Asa se zice.dar nu e asa.E de la menstruatie sau pur si simplu esti la pubertate si e normal sa iti apara cosuri.

| Filipjack a răspuns:

Cosurile apar la oricine...cosurile depoziteaza grasime si hormoni.

| ioana195 a răspuns:

Deci, nu e din cauza ca iubesti tongue
e din cauza menstruatieii care trebuie sa-ti vina. nu te mai gandi nici o clipa, IUBESC SI IMI IES COSURIlaughing) nu... poti iubi la nebuniie si poti avea si cosuri si nici nu le poti avea. Depinde de organismul tau :p