| ionescumadalina1256 a întrebat:

De aprox 1 sapt ma doare genunchiul drept foarte rău și este umflat în partea de jos, dar de vreo 3 zile ma doare și în partea dreapta a soldului și mi se lasă durerea în jos(genunchiul este în continuare umflat).
Am fost la medicul de familie și mi-a spus sa cumpar un unguent și niște pastile le-am cumpărat dar tot nu mi-a trecut. Aveți idee ce am sau ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alina2k18 a răspuns:

Fugi la un ortoped daca tot nu te lasa durerea.
Tratamentul de cand il faci?