| Căpșuni a întrebat:

De aproximativ o saptamana. dimineata cand ma tresesc am dureri de gat, de umeri si uneori si de spate.Ce pot sa fac? De obicei dorm cu o perna micuta (deci aproape fara perna)..am incercat sa dorm si pe spate si mi-am pus o perna sub cap, dar nu a functionat..Am 16 ani.
Aveti ceva remedii?
Dau funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BornToBeLoved a răspuns:

Nu dormi corect, ia o perna mai tare,

| jfdeoeogpde a răspuns:

Poate dormi prea incordata sau in timp ce dormi iti este frig...incearca sa dormi pe burta ...perna pe care o folosesti cred ca este destul de buna happy

| agent006 a răspuns:

Poate că asta e problema. încearcă să dormi pe o pernă mai mare, dar moale.winking

| oproiuadrian a răspuns:

Poti lua agocalmin sau sa-ti pui ceva peste perna si sa dormi pe un cearseaf cam la aceeasi inaltime cu perna
sper ca te-am ajutat