| beHaPPY_9807 a întrebat:

De cand dorm cu mana sub perna ma trezesc dimineata cu dureri la umar.Stiti vreo alta modalitate in care sa imi tin mana astfel incat sa nu ma mai doara?(s-a mai intamplat cuiva?) Merci FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| daniEL88 a răspuns:

Tine-o langa perna deasupra capului, e mai mare distanta si nu e presata mana si nu va fi o pozitie asa de incomoda! Somn dulce!

2 răspunsuri:
| Ilinca a răspuns:

Vreau sa iti spun ca am dormit intr-o noapte cu mana sub mine si cand m-am trezit mana mea era ca si cum as fi moarta big grin Pur si simplu nu o mai puteam misca, nu mai simteam nimic. Din fericire si-a revenit repede :d.

| WR104 a răspuns:

Pai nu mai dormi pe ea ca ti se opreste circulatia sangelui si te mai dor si oasele.nu mai dormi cu mana sub perna sau nu sta asa cu ea toata noaptea.