| cosmin23a a întrebat:

De aseara ma doare pieptul in zona inimii cand trag aer mai puternic. Altii mi-au spus ca pot sa am apa la plamani, dar nu tusesc, nu fac febra, nu am nici un alt simptom in afara de durere. Si nu am fost deloc racit anul asta. Poate sa fie o raceala la plamani sau poate am tras curent pe undeva? Precizez ca am iesit intr-o zi afara si eram cam transpirat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SookiexD a răspuns:

Si poti te rog sa imi spui si mie de doctorul de familie nu este o solutie?
Tu chiar crezi ca TPU iti poate spune sigur " vezi ca ai cristale la talpa stanga" doar din ce ai spus tu? Nu te omoara acel doctor. serios vorbesc big grin