| roxanad a întrebat:

De azi dimineata am o problema. Am un gust sarat in gura, si un nod atat in gat, cat si in partea superioara a stomacului. Ma simt cam rau si imi vine sa vars. De la ce poate fi? De la alimente ( de exemplu, ieri seara am mancat crenvusti si am baut o limonada - cam acra, ce-i drept. ) Si cum pot rezolva situatia asta cat mai repede? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Cel mai indicat este sa mergi la medic!
o chestie care trebuie s ao reti este ca:
toamna si primavara este sezonul gastritelor!
trecerea de la clad la rece si invers plus modificarea alimentatiei in functie de sezon poate afecta stomacul

| NekoNickyNya a răspuns:

FUgi la medic bre pot fi si librici...am avut si eu probleme cu ei!