| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am baut o limonada cam acra si acum ma simt foarte slabita. Am mancat bine la pranz si de dimineata. Nu stiu ce sa fac sa nu ma mai simt asa slabita, sunt sigura ca de la lamaie este pentru ca inainte sa consum limonada ma simteam binesad Ar trebuii sa mananc?

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Te simti slabita ca esti nemancata, nu de la citronada-lamaia n-arte cum sa-ti dea asemenea senzatii, mananca ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poţi lua un calciu şi apoi să te linişteşti.Bagă-te un pic la somn şi cred că îţi va fi mai bine după.

Sper să îţi revii.

| Angie95 a răspuns:

Eu zic sa iti faci un ceai, sa mananci ceva si sa te bagi la somn. O sa te simti mai bine dupa :*