| RamyF a întrebat:

am o mica problema, de 4 zile imi vine sa vars, mă înțepat putin ficatul cred sau fierea, insa acum nu mă doare nimic, mă simt doar obosita, am ameteli si chiar daca vreau sa vars nu pot, de pofta de mancare nu se mai discuta, numai cand aud de mancare mi se face rau. Nu stiu ce am, iar la doctor este Putin complicat sa mă duc, pentru ca nu sunt in tara. De a fi însărcinată nu se pune problema. Mă inteapa inima uneori, ce e drept am început sa beau mult ness, am baut ceva alcool de sărbători insa nu am întrecut măsura, de fumat, rar... Ocazional. Am baut limonada, ceaiuri si degeaba. In plus mi-a ieșit o basicuta in gura pe partea de jos a gingiei, e o mica imflamatie dureroasa, si un punct alb. Mă doare de nu mai pot! Nu imi pot da seama ce sa întâmplat cu mine.
Nu sunt bine deloc, starea mea mă ingrijoreaza, cu mâncarea nu am facut excese. Bă din contra de ceva vreme încerc sa mananc putin, pentru ca vreau sa slabesc, de asemenea am senzatia de sete, beau extrem de multa apa, mă simt dezhidratata.
Imi puteți spune daca si voi ATI avut asemenea perioade, sau ce mă sfatuiti sa fac?
Va multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa mergi la medic

| mona a răspuns:

Ori te duci la farmacie si ceri ceva[i zici cum te simti], ori mergi la medic

| JaneEyer a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te duci la doctor...Este cel mai recomandat:*