| Catalina_Baitanu_2001 a întrebat:

De cateva luni ( 4-5 cam asa) tusesc mai mereu...ori tuse seaca, ori tuse cu ceva in gat..si in fiecare seara am nasul infundat si nu pot respira decat pe gura.
Plus ca de fiecare data cand ma ridic simt o ameteala si trebuie sa ma tin de ceva ca sa nu cad.
De la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Savas10 a răspuns:

S-ar putea sa fie o alergie, mergi la medicul tau de familie pentru a primi un raspuns sigur, dar repede! Astfel de simptome nu sunt de ignorat, pot produce daune pe termen lung sau definitiv.

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Pare ceva cronicizat.
Ca de obicei doctorul e prima linie de lupta...