| adrili10 a întrebat:

sunt fumator incepator si de cateva zile am o tuse seaca cand trag aer puternic in piept ma ineaca si trebuie sa tusesc cand tusesc simt o caldura in piept si in gat.Ce este oare.

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In primul rand, suferi de prostie acuta, daca zici ca tocmai te apuci de fumat, si te ingrijoreaza tusea, nu faptul ca te legi de o... porcarie.
De iarba n-ai auzit? Macar alcool? Panarame?
Pana si aurolacul suna tentant, in comparatie cu tutunul...
Mai bine cauti leac pentru prostia de care suferi in prezent, inainte sa ajungi "fumator avansat".

| WaterDrop a răspuns:

Trebuie sa lasi tigarile.

| Deaad a răspuns:

Oare ce este?
Nu e logic ca e pentru ca esti incepator? Vor trece cu timpul.