| marianaustroi a întrebat:

Buna de ce când încerc sa port un sutien balcoanele îmi lasă spațiu gol între sâni adică nu sta perfect lipit și ma deranjează foarte mult chestia asta parca mai sufoca nu stiu cum sa va explic. As vrea sa port așa sutiene dar nu stiu care-i cauza poate sânii mei nu sunt buni pentru așa sutien?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este evident ca, cupa sutienul este prea mare.
Ia-ti un numar potrivit tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă un sutien de tip balconette, se așază mult mai bine și nu rămân spații goale.

| Bubbleuh a răspuns:

Sutienele se vand pe marimi stii? Ia naiba marime mai mica.