| Nimikdspus a întrebat:

Dar daca port sutien si nu am sanii ft dezvoltati am 13 ani sani mai cresc? Poate spuneti ca sunt proasta dar as vrea sa stiu va rooooooog:* Menstruatia mi-a venit...

Răspuns Câştigător
| T4ny4 a răspuns:

Iubita mea, cel mai bine ar fi sa-ti iei un sutien cu push-up pentru ca acestea dau o forma rotunda sanului.Incearca sa-l lasi cat de cat lejer, nu ti le ridica prea tare pentru ca fortezi pielea sa se intinda si se vor lasa.Iar pentru cresterea lor iti recomand inotul! De 2-3 ori pe saptamana la bazin, piscina.Salate seara cu marar sau verdeturi. Daca nu vei purta sutien se vor tuguiahappy si se vor lasa.Repet! nu-l ridica prea tare.

| Nimikdspus explică (pentru T4ny4):

Mersi apropo ai funda :*:*

4 răspunsuri:
| Nimikdspus explică:

Nu am zis ca sunt proasta am zis ca poate ma credeti proasta si ceea ce intreb e ca daca port sutien sanii mai cresc daca mi-a venit ciclul...

| Lidiutza7555 a răspuns:

Maseaza-i!

| Georgy_7936 a răspuns:

Si eu port sutien si tot 13 ani am nu e nici o problema dat totusi nu purtat si tu permanent 24 din 24...