| Michelle_5585 a întrebat:

De ce tot timpul am picoarele reci? Nu inteleg, oricat incerc sa le incalzesc mereu mi-s reci. Dau >funda:

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Circulaţia periferică a sângelui proastă. Baftă!

9 răspunsuri:
| BiwCupcake a răspuns:

Daca inseaman ca ai si picoarele si amineile raci si orcat ai incerca nu le poti incalzi, asta inseamna ca nu iti circula sangele sigh

dar sa nu te sperii, nu e nicmic grav, sangele isi va reveni de la sine :-J

| 7lucian8 a răspuns:

Daca esti fata sa sty ca asa este de obicei la toate. in al doilea rind se mai spune ca nu iti circula bine singele.

| Roxanne_4260 a răspuns:

Picioarele sunt extremităţi, ca şi mâinile şi capul, şi trebuiesc acoperite şi protejate cel mai bine.
Dar dacă sunt reci mereu, poate ai circulaţia proastă ( sau poate eşti vampir devil blushing).

| iryonutz a răspuns:

Iti este doar frig...sau ti-au amortit...nu-ti fa griji.iti vei reveni repedehappy

| ely_8945 a răspuns:

Organismul tau este altfel la unii cicula sangele mai rapid iar la altii mai incet si de aceea nu se poate incalzii corpulwinking

| AstaMicu a răspuns:

Acelasi lucru patesc si eu.
Din auzite "cica" e din cauza circulatiei sangelui sau ceva de genu...

| Michelle_5585 explică:

PrietenCuTine nu sunt plinuta!
Roxanne poate is vampir in devenirerolling on the floor
Glumesclaughing
Mersi de raspunsuri:*

Răspuns utilizator avertizat
| PCT a răspuns:

E posibil sa ai probleme cu circulatia, sper sa nu te superi pe mine. Esti mai plinuta?