| uka15 a întrebat:

vreau sa va spun ca din septembrie 2010 tot timpul chiar daca e vara si efoarte cald chiar daca e iarna eu am tot timpul picioarele reci uneori chiar foarte reci si ca sa le incalzesc trebuie sa fac miscare sau cu apa fierbinte altfel nu.(asta numai la laba piciorului nu tot piciorul) a mai patit cineva asa.cine stie sa ma ajunte cu un sfat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lovem3 a răspuns:

Si eu am picioarele reci indiferent de anotimp este de la circulatia proasta a sangelui in acele zone am fost la medic dar mi-a zis ca nu are ce sa imi faca.

5 răspunsuri:
| TropicalStorm a răspuns:

Da eu le am mereu reci happy e vorba de circulatia sangelui happy...eu si mainile si picioarele le am reci. vara cateodata le am calde.cand simt ca imi e cald de mor. asa le am recihappy

| andypandy_2709 a răspuns:

Pai asa mi se intampla si mie.laughingmai ales cand stau la calculator, pai circulatia nu e buna, pai nici eu nu stiu ce sa fac dar or imi iau sosete ori maincalzeste taat...sincer...laughingfunda?

| ElenaGilb3rt a răspuns:

Eu zic ca ai circulatia proasta la picioare. Eu te sfatuiesc sa vorbesti cu parintii tai. Ai putea seara cand te duci la culcare sa iei o sticla si sa o umpli cu apa calda si sa-ti pui picioarele pe ea. Sper sa-ti fi fost de folos!

| Canyounot a răspuns:

Nu stiu daca e normal sau nu dar si eu am laba piciorului mereu rece si nu ma deranjeaza decat noaptea, dar dupa ce ma acopar sunt bine.big grin Daca te deranjeaza poarta sosete cat mai des sau intreaba un doctor. nu stiu sigur doar imi dau cu parerea

| koroliuk a răspuns:

Sosete din lana big grin