| Laurrraa a întrebat:

De ieri am durere la un os deasupra fundului. Durerea mi-a aparut cand am stat la computer si am stat sucita pe scaun cu osul pe scaun. Si cand m-am ridicat m-a apucat durerea. Ar putea fi ceva grav? straight face Mi-e Frica sa merg la doctor, deoarece nu vreau sa ma interneze. Poate fi osul fisurat? Va rog ajutati-ma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Plolice a răspuns:

Da,exista posibilitatea sa fie rupt, e mai bine sa mergi la doctor decat sa ramai cu durerea crede-ma

| MOSLG a răspuns:

Nu e ceva grav, eu cred ca este vorba de osul coccis, o sa-ti treaca!