| anonim_4396 a întrebat:

De un an si jumatate secret in fiecare zi o substanta alba, lipicioasa. Stiu ca se numeste secretie vaginala. Nu mi-a venit inca ciclul. Este normal? Ar trebui sa merg la un doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bucibucibuci12829 a răspuns:

Stai linistita, e cv normal.aceasta secretie vaginala apare inainte de venirea ciclului de obicei.mie sincer mi-a venit cu vreo 2-3 ani inainte de a avea prima menstruatie =)

1 răspuns:
| Boicu_Daniela_1990 a răspuns:

Dacă nu miroase urât şi nu ai mâncărimi sau dureri este cava normal din câte cunosc eu.