| asdffghjjkl a întrebat:

am 15 ani si am o problema. inca nu mi-a venit ciclul... asta nu ar fi o problema asa de grava, pentru ca eu sunt mai slabuta si ma dezvolt mai tarziu, dar in jurul clitorisului imi apare mereu un fel de secretie alba... nu e secretie vaginala. e in cantitati destul de mici, dar o am de cand eram mica. ar trebui sa fie un motiv de ingrijorare?

Răspuns Câştigător
| 0000anonim0000 a răspuns:

Secretia aia alba cred ca e normala... dar ca sa fii sigura, ar trebui sa te consulte un medic ginecolog. doar ca sa fii 100% sigura. Incearca.

3 răspunsuri:
| asdffghjjkl explică:

Am mai spus... nu e secretia vaginala... am si secretie vaginala, dar "substanta" asta alba apare in jurul clitorisului de cand eram micuta. de la vreo 5 ani

| danamarya a răspuns:

Nu,eu am aproape 13 ani si imi apare,poate confund dar nu e motiv de ingrijorare,prietenele imi apuneau ca daca iti apare iti va veni,lor asa li s-a intamplat,deci nu, nu e nimic grav,,,,, funda?

| Deyush a răspuns:

Pff laughing auz' acolo laughing:* danamarya ea a spus ca ii apare de cand era mica big grin daca ar fi cum ai zis tu big grin deja trebuia sa ii vinawinking... nu stiu:* cred ca ar trebui sa.i zici mamei tale:*