| Sara2 a întrebat:

De vreo 2 săptămâni mă simt obosită încontinuu, fac sport în fiecare zi şi dorm în jur de 9 ore pe noapte. Care ar putea fi motivul? Ce tratament să iau? Mă simt obosită şi fără vlagă sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai racit.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate nu te hranesti cu ce trebuie!

| cristimihailov a răspuns:

Motivele sunt multe.
Ar trebui sa mergi la doctor. Ai putea sa ai de la boli grele gen diabet pana la o lipsa de vitamine.

Mai bine incerci acolo la doctor.

| peperonies a răspuns:

Conteaza foarte mult ce mananci. poti sa dormi si 15 ore. si daca bei/beai multa cafea se complica treaba.

| 1Me9 a răspuns:

Sincer, si eu ma simt praf de la ultimul timp, chiar daca dorm destul.Ar cam trebui sa nu mai faci sport foarte mult, si sa te relaxezi ( e mult mai placut rolling on the floor ) si mda, sa nu te strofoci prea mult cu scoala ( daca inca esti in ea ).Nu stiu, asta este parerea mea.Pe mine scoala ma distruge psihic, neputand sa fac anumite lucruri (gen curat, mancare) ca sa invat pentru ca avem nu stiu ce profesori nebuni care sa ne puna note mici.Plus trezitul dimineata. Daca te trezesti cu alarma, si aia ar fi o idee! Multa bafta

| DinuAurel a răspuns:

Buna. Uite poate te ajuta :
http://aktualnews.ro/......vasculare/