| nuintelegnimic a întrebat:

Ma simt obosita mereu ce as putea sa fac ( am 14 ani) adica am o stare de oboseala de vreo o saptamana dorm incontinuustraight face

Răspuns Câştigător
| Dan a răspuns:

Odihnestete si nu te mai gandi la alceva.Fi calma, totul se rezolva

10 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

happyprobabil inainte ai fost stresata
odihnestete mult pana te simti mai bine...

| marry a răspuns:

Incearca sa ai o ocupatie...iesi la plimbare de exemplu tongue

| yadora a răspuns:

Ai o cadere de calciu sau a glicemiei. Pai pune mana si ia niste vitamine si minerale, mananca multe fructe si legume, hidrateaza-te si fa miscare in aer liber. Daca stai asa e nasol fiindca stare nu o sa se amelioreze ci din contra;

| DeeVee a răspuns:

I-a energizante...big grin

Baby.ShiNe

| WhiteWings a răspuns:

Nu cred ca ai de ce sa iti faci griji si eu am perioade din astea

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Trzeste`te:X! nu`y bine sa dormy
:O
o vyatsa aydevil

| icsulescu_9871 a răspuns:

Iesi afara in parc, relaxeaza-te... Apuca-te de un sport si nu mai sta toata ziua in casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbati obiceiul de a dormi cu activitati in aer liber, plimbari... pentru ca statul in casa sporeste starea de somnolenta, si mai ales petrecut la calculator, si petrece mai mult timp cu persoanele dorite si cel mai bine activitati care presupune cat de cat miscare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma simt la fel. m-am culcat 2 nopti la rand la ora 2.si ma trezeam dimineata la 10 11.si nu er binema trezeam cu dureri de gat spate si tot. yadora are dreptate. sa incerci sa te culci devree seara si sa mananci multe fructe. eu inca am starea asta de oboseala. dar succes*******

| cristina_3244 a răspuns:

Vezi k sunt semne rele, sa nu fii gravida