| uzzyy a întrebat:

Sall. TPU. am si eu o problema am inceput sa simt intepaturi in zona inimi cand trag aer in piept sau cand fac miscare, stiti cumva care ar fi cauza, nu beau alcool sau cafea si nu fumez. Multumescwinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Maryopd a răspuns:

Hmm si eu am o problema de genu si nu stiu de la ce este. eu am si ameteli si am ceva nervi in piciorul stang! asa este si la tine?

| uzzyy explică (pentru Maryopd):

Nu,doar ma inteapa in dreptul inimi nu am probleme de genu ameteli, dureri de cap sau altceva, m-am mirat si eu de ce am probleme, am doar 21 de ani.am fost la medic si mi-a zis sa iau distonocalm si cardiolin cate o pastila in fiecare zi, sper sa imi treacahappy

| Maryopd a răspuns (pentru uzzyy):

Bafta!