| Andreea7000 a întrebat:

De vreo 3 luni tot mi se infunda urechea stanga, iar de 1 luna si ceva ma doare urechea, simt o presiune de parca ar exploda si aud sunete si ma mananca. Mi se întâmplă mai nou si la urechea dreapta, mai puțin treaba cu înfundatul. Am fost la un medic orl-ist si mi s-a spus ca nu am nimic iar când simptomele au început mai rau si sa fie mai dureroase m-am dus la un al doilea doctor, tot asa, sa mi se spuna ca nu am nimic. Ce credeți ca este? Si cum pot sa aflu ce am? Vreau sa știu deoarece eu cant si este foarte incomod sa cant cu urechea inundata si sa am aceste dureri si mâncărimi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce nu ai mers la un orl? probabil o otita ceva

| darrio2007 a răspuns (pentru RAY):

Ai citit intrebarea?

| RAY a răspuns (pentru darrio2007):

Ala nu a fost doctor si un clovn cum sa spui ca nu are nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai tinitus

| m2lin98 a răspuns:

Ai acumulat cheag de ceara.du te la farmacie si i ati un fel de spray dai de 4 ori pe zi iti trece in 3 zile