| alisiaanna998 a întrebat:

Buna.
De ce glicemia scade intruna daca mananc si am luat si zahar dar degeaba, care e cauza?
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De ce spui că scade? Când scade, cum scade, cum o măsori?

| CORONAVIRUS a răspuns:

Sunt mai multe cauze, poti sa cauti pe internet. Te sfatuiesc sa mergi la in control ca nu e normal sa ti scada glicemia din senin, organismul iti poate profuce prea multa insulina sau pot fi si alte cauze

| alisiaanna998 explică (pentru CORONAVIRUS):

Si care ar fi celelalte cauze? Este ceva grave

| CORONAVIRUS a răspuns (pentru alisiaanna998):

Cauta informatii pe internet ca sunt multiple cauze, ce stiu este ca nu e normal ce patesti. Ai putea sa intrebi pe cineva de specialitate, o intrebare nu costa.